Hakkımızda

cekbifilm.com sinema sektöründe hizmet vermekte olan profesyonel ya da amatör kişileri bir araya getirmek amacıyla kurulmuş bir platformdur.

Üyelerimiz kendileri adına oluşturdukları profil sayfaları ile; takipçilerine ya da projeleri için oyuncu ya da teknik ekip arayışında olan proje sahipleri için genel bilgi sunabilmektedirler. Ya da çalışmalarını merak ettiği kişileri takibe alarak işleri ile alakalı bilgi edinebilmekdirler..

Birincil amacı; profesyonel ve amatör isimleri bir araya getirerek sinema sektöründe yer almak isteyen isimlere yol açmak, onlara mentörlük edebilecek bağlantıları sağlamak ve yeni iş kapıları açmak olan cekbifilm.com, aynı zamanda uzun metraj, kısa film, reklam filmi, belgesel vs.. gibi projeleri için gerek ekip, gerekse ekipman ve mekan desteğini de yine sisteme kayıtlı üyeleri sayesinde üyelerine sunma gayreti içerisindedir.

Yapımcı, yönetmen, oyuncu, set asistanı vb.. gibi sektöre dair tüm iş alanlarındaki (sisteme kayıtlı) isimlerle yeni projeler hayata geçirmek, onların hayata geçirmek istedikleri projelerinde destek sunmak gayreti ile çıktığımız bu yolda gerek yazılımsal olarak gerekse sunulan hizmetler anlamında çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Sinemalı günler dileriz...
cekbifilm.com yönetimi.

cekbifilm.com profesyonel ve amatör sinemacıları bir araya getirmek amacıyla kurulmuş bağımsız bir platformdur.
Adres: Eğitim Mah. Sude Sok. No:3 Marmara Residance Bahçe Kat Kadıköy - İstanbul
Tel : 0850 346 20 30 e-posta : info@cekbifilm.com